Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Nikto nehovorí, že sa pri sexe zákonite musíte zraniť, avšak pravdepodobné to je. Podľa lekárskych štatistík vychádza na dobu šiestich rokov asi 450 zranení súvisiacich s pohlavným stykom – zranenia, ku ktorým sa pacienti priznávajú. (Nie každý otvorene kvapne božskú, pretože sa hanbí, z čoho vyplýva, že čísla sú oveľa vyššie.) Ak niekedy rozšírite rady týchto nešťastníkov, tak sa na pohotovosť najskôr vydáte v súvislosti s týmito prípadmi.

Zlomenina penisu
Áno, v penise môže chrumknúť ako pri zlomenine. Technicky to síce zlomenina nie je, pretože vo pyji žiadne skutočné kosti nie sú, ale to neznamená, že je to menej bolestivé. Ona sa totiž membrána obklopujúca penis roztrhne, tkanivo v jadre sa naplní krvou, takže keď sa penis vztýči, narušená membrána spôsobí, že krv presakuje do zvyšku penisu. Bohužiaľ, toto zranenie mužovi obvykle spôsobí žena, a to nešetrnými pohybmi v jazdeckých pozíciách. Zlomenie penisu vyžaduje lekársku pohotovosť

Odreniny a trhlinky na pánskom prirodzení
Bolestivé miesta od základne penisu po jeho špičku patria k najčastejším problémom, ktoré vznikajú nedostatočnou vlhkosťou, nadmerným trením, príliš vášnivým škrabaním alebo hryzením. Ak si majiteľ tohto orgánu dá od sexu aspoň na chvíľu pohov, ranky sa zahoja, avšak nesmie sa do nich dostať infekcia.

Zranenie pošvy
Pošva, ktorá nie je dostatočne vlhká a pripravená na prienik penisu alebo erotické pomôcky, riskuje bolestivosť pri pohlavnom styku, ale aj ďalšie komplikácie, ako je krvácanie a viac či menej drobnejšie trhlinky (niekedy sa im hovorí mikroslzy) spôsobené aj vystupňovanou aktívnou účasťou ženy pri styku , intenzívnym sexuálnym dráždením so zníženým vnímaním bolesti, prehnane razantným, bezohľadným prístupom partnera, strachom z vyrušenia nepozvanou osobou, poprípade súloží po dlhej prestávke v pohlavnej aktivite. Na liečbu sa potom používajú čapíky z lekárne, ktoré v rane zaisťujú vhodné pH a vlhkosť na hojenie a zároveň pôsobia ako bariéra proti infekcii.

V chladnom počasí sa zahrejte sexom

 

Modriny a spáleniny
Veľa ľudí experimentuje so zväzovaním, výpraskom alebo zrakovou depriváciou. Pravdou je, sťahovacie pásky z vašej kôlne alebo lacné putá z erotického obchodu v krátkom čase spôsobia modriny, v tom horšom prípade až odkrvenie končatiny v dôsledku odumretia tkaniva. A spáleniny od koberca sú tiež bežnou vecou! Nikdy nič neuťahujte do maxima a pod kolená dávajte vankúš. Keď už sa spáleniny objavia, pomocou žinky, teplej vody a antibakteriálneho mydla opatrne očistite danú oblasť, namažte ju antibakteriálnou masťou a zakryte gázou alebo náplasťou.

Úrazy na hlave a úrazy chrbta
Sex môže byť pre vašu hlavu naozaj nebezpečný, pokiaľ si nedáte pozor. Rovnako tak aj pre chrbát. Stačí sa pošmyknúť v sprche, vypadnúť z komplikovaných sexuálnych pozícií ako je traktory – a problém je na svete.

Uviaznuté predmety
V konečníku, v pošve alebo v močovej trubici. Každý lekár na pohotovosť má aspoň jednu vtipnú historku o tom, ako sa v pacientovi zasekol nejaký predmet od nápojovej fľaše cez jablko po mobil. Aj v týchto prípadoch na nič nečakajte a okamžite požiadajte o pomoc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.