Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Už sa stalo. Podviedli ste svojho partnera, ale pomer už nie je aktuálny. Hoci ste sa vrátili do svojho existujúceho partnerstva a nechcete, aby sa úlet prevalil, môže na vás muž neveru spätne spoznať. Čo všetko patrí medzi usvedčujúce dôkazy?

Máloktorá žena si nájde milenca len kvôli sexu. Väčšinou jej vo vzťahu niečo chýba. Nech už váš dôvod k nevere bol akýkoľvek, ste späť doma. Ale na akú dlhú? Vyhnite sa radikálnym chybám a neprezraďte, že sa vašou posteľou a možno aj srdcom prehnal niekto iný! Na čo si dať pozor?

Smrť na nich bola krátka: Galéria ľudí, ktorí mali obrovské šťastie v nešťastí

 

Zmena správania na sociálnych sieťach
Predtým boli lajky a sledovanie vašich priateľov denným chlebom. Teraz naraz na svojom profile nie ste dlhé dni aj týždne. Alebo ste si ho rovno deaktivovali a vymenili za iný. Partner takéto počínanie môže vyhodnotiť tak, že niečo skrývate, alebo pred niečím utekáte. Očakávajte konfrontáciu. Už máte pripravené vysvetlenie?

Podozrivá úľava
Mesiace doma vykladáte, že za váš stres a nesústredenosť môže práca, hoci vo firme sa nič zásadné nedeje (sužujú vás výčitky svedomia). Zrazu ukončíte románik, oddýchnete si a prídete domov v úplne inej nálade. Uf, nikto nič nespoznal! Alebo áno? Priateľ alebo manžel si všimne, že ste s niečím bojovali – a to sa ako mávnutím kúzelného prútika vyriešilo zo dňa na deň. Divné…

Prílišný záujem

Pocity viny vás pravdepodobne ovplyvnia aj v posteli. Napriek tomu, že neznášate feláciu, poskytujete partnerovi orálny sex dlhé minúty, objímate ho, bozkávate a ako milenka sa správate nanajvýš veľkoryso. Možno, že konečne dovolíte aj k análnemu milovaniu! Vážne si myslíte, že táto premena zostane bez odozvy?

Ako s neverou?

Koniec vypytovania
Bolo milé, ak ste sa partnera vypytovali, o koľko príde z práce, čo má v pláne cez víkend a kedy sa chystá na služobnú cestu. Dokonca niekedy mal pocit, že naňho žiarlite! Keby tak vedel, že ešte pred pár týždňami bolo nutné získavať prehľad o jeho pohybe, aby sa dal synchronizovať s tým vaším. Nekonečný výsluch sa však predsa len dočkal svojho konca, takže až vám náprotivok bude hlásiť, že na večeru bude doma o šiestej, netvárte sa, že vás to nezaujíma!

Aký ho má? To zistíte podľa mesiaca, v ktorom sa narodil.

 

Nezrovnalosti v rozprávaní
Keď už klamete, tak poriadne. Nemôžete tvrdiť, že ste nedávno boli u kamarátky, ktorá je mimo mesta. Skrátka a dobre, pravdu je možné opakovať znova a znova, ale keď je to lož, zakaždým sa niekde niečo uberie, pridá či skreslí. Na rozprávanie z minulosti si tak dajte extra veľký pozor. Nevinná otázka a nepozorná odpoveď vás môže stať partnerstvo. „Zlato, ako že sa volala tá kaviareň, kde si bola minulý mesiac? Skutočne? Pamätám si, že si ju to hovorila inak!“

Zníženie záujmu o vlastný vzhľad
Ruku na srdce. Zvýšená starostlivosť o vzhľad (upravené nechty, vlasy, nová spodná bielizeň, pravidelné cvičenie), ktorá sa náhľad premení na laxný prístup (oprýskaný lak, odrasty, vyťahaná nočná košeľa a návrat od podpätkov k teniskám) je usvedčujúcim dôkazom toho, že vaše predchádzajúce správanie mimo steny domova nebolo tak úplne krištáľovo čisté.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.