Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou
Nedokázala to prehrýzť! Ministerka pre investície Veronika Remišová (46) sa nedávno zúčastnila diskusie Na telo v Markíze. Jej oponentom bol smerák Ľuboš Blaha (42) a jedným z ťahákov relácie je aj divácke hlasovanie.

V ňom ľudia rozhodujú, kto z dvojice ich viac presvedčil. Tentoraz pomerne výrazným rozdielom vyhral práve Blaha, čo sa Remišovej príliš nepozdávalo. Krátko nato tak adresovala šéfovi Markízy Matthiasovi Settelemu (56) list, kde sa sťažuje na údajné nezrovnalosti.

Už tradičným folklórom sa v nedeľu krátko popoludní stalo divácke hlasovanie v politickej diskusii Na telo. Vyjadriť svoj názor na webe môžu ľudia, ktorí pozerajú reláciu, a rozhodnúť sa, kto z diskutujúcich ich najviac presvedčil. Viacerí politici si dávajú záležať na tom, aby na obrazovke svietilo väčšie percento hlasov práve v ich prospech, a tak svojich podporovateľov vyzývajú aj na sociálnych sieťach.

Je to vonku: Pročko prezradil pikantné odhalenie! SPAL som s Erikom Tomášom! „Dúfam, že si to pamätáš Erik“

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.