Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

V roku 2023 prinášajú planéty nový impulz k životu! Prebúdzajú túžbu po dobrodružstve, posilňujú silu vôle a vedú nás od slov k činom. A stáť si za svojím – aj keby to znamenalo vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Ale výzvy každého druhu sú úžasné príležitosti na rast, ktoré by sme mali prijať. A potvrdenie našich zámerov posilňuje sebavedomie a sebadôveru.

Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktorým NIKDY NEZVERUJTE TAJOMSTVÁ!

KOZOROH (22.12. – 20.1.)
V poslednej dobe máte príliš stresu? V roku 2023 to bude konečne zase jednoduchšie, pretože vesmír sa nesústredí na námahu, ale na radosť. Myslieť a robiť, cítiť a snažiť sa, byť sám so sebou a s ostatnými: všetko dostáva hravejšie rysy. Merkúr je do 18. januára stále retrográdny – vhodná doba na rozlúčku sa so starým rokom a privítaním nového. Je teda dobre, že spln 7. januára osvetľuje tému vzťahov.

Láska a erotika
Kozorožci majú radi svoj emočný svet pod kontrolou: len sa nenechajte príliš uniesť, len nenechajte ostatných, aby sa pozerali príliš hlboko. V roku 2023 vás však čaká brilantná úloha: koniec ovládania, dajte priechod všetkým pocitom, ktoré čakajú na prežitie. A tak sa prebúdza istá radosť z experimentovania – takmer magicky vás priťahujú nové zážitky. Mesiac, kozmicky zodpovedný za vývoj osobnosti, vás týmto smerom postrčí, rebel Urán je súčasťou party – volanie po slobode by mohlo byť oveľa hlasnejšie. Straste zo seba to, čo vás ťaží a obmedzuje! Pokiaľ sa v máji pridá Jupiter, srdce môže takmer prekypovať, city môžu tancovať – čo tiež zvyšuje vašu príťažlivosť. Takže sa nečudujte, že v roku 2023 budú veci iné, divokejšie, napínavejšie.

Priateľstvo & rodina
Práca na vnútornom a vonkajšom domove je vždy dobrý nápad a až do polovice mája na to existuje zvláštna kozmická podpora. Pretože v ideálnom prípade je na začiatku inventúra, môžu vyvstať otázky: Som spokojný so svojou životnou situáciou? S tým, ako som sa emocionálne nastavil? Cítim sa bezpečne vo svojej rodine? Prečo táto stará rana stále bolí? Čo si potrebujem ujasniť…? Čeliť tomu všetkému – s ohľadom na svojich blízkych – otvára dvere a možno aj nové perspektívy. Pokiaľ ide o hmotné veci: rok 2023 je tiež dobrým rokom na nákup nehnuteľnosti, rekonštrukciu, pohrávanie sa s plánom viacgeneračného domu… A do výkresu zaneste aj nového člena rodiny!

Práce a financie
Bez ohľadu na to, aké dlhé a skalnaté to môže byť: Kozorožci idú svojou cestou a vždy nespúšťajú oči z cieľa. V roku 2023 vám Mars dá dobrú vzpruhu tým, že poháňa vašu už aj tak silnú energiu, najmä do polovice marca. Vrhnúť sa do práce s takou koncentrovanou silou má zmysel: môžete sa držať svojho a niečo zmeniť. Vaše nasadenie potom bude od konca augusta odmenené: väčšou zodpovednosťou, novými úlohami, dobrým pocitom, že ste na správnom mieste.

Aký ho má? To zistíte podľa mesiaca, v ktorom sa narodil.

 

Telo a duša
V láske sa veci sfarbujú, ladia sa základy, vaša práca je na dobrej ceste: všetko je pekné, ale aj náročné a dych zadržíte, len keď prijmete hranice svojich síl. O typickom zatínaní zubov pre Kozorožca a následnom mlátení hlavou do steny je možné pochybovať. Najlepšie predtým, ako vás spomalí infekcia. Berte svoje zdravie rovnako vážne ako prácu. Napríklad vytvorením plánu pre svoju každodennú telesnú a duševnú rovnováhu: pohyb na čerstvom vzduchu, tanec (uvoľní vás), plávanie (chráni vaše slabé kolená) alebo – veľmi odvážne – ničnerobenie.

Vzorec šťastia
„Len ja som zodpovedný za svoje šťastie. Nemôžem zmeniť minulosť, ale môžem sa jej vzdať a využiť svoj drahocenný život pre budúcnosť.“

Vaša mantra: Napĺňam svoj život radosťou a ľahkosťou.

VODNÁR (21. 1. – 19. 2.)
Návšteva Pluta môže spustiť záplavu nápadov, zmeniť perspektívy, povzbudiť k oslobodeniu, inšpirovať energiu. Karmická úloha Vodnára urobiť svet lepším je stále naliehavejšia. Spolupráca s ostatnými a občasný pohľad z vtáčej perspektívy pomáha udržať si čistú hlavu. Dobré pre predbežné triedenie je novoluní vo Vodnárovi 21. januára.

Láska a erotika
Pre Vodnára sú vzťahy tak trochu ako tancovanie tangá: neustále vyvažovanie blízkosti a vzdialenosti. To sa týka všetkých partnerských vzťahov, ale Vodnár potrebuje odstup, aby sa mohol zapojiť – keď to bude príliš telo na telo, utečie. V roku 2023 to platí ešte viac ako obvykle, pretože rokom veje silná erotická energia – sex by teda mohol byť dôležitejší ako výmena zamilovaných pohľadov. Znie to napínavo, a pokiaľ svoje priania beriete vážne a jasne ich formulujete, ušetrí to všetkým zúčastneným dráma. Na sebareflexiu je obzvlášť vhodný čas od polovice júla do začiatku septembra.

Priateľstvo & rodina
Všetkým, ktorí už dlhšiu dobu pociťujú pocit, že sa niečo deje – máte pravdu. Rok 2023 by mohol byť rokom prebudenia – to, čo pracuje v hlbinách sa tlačí nahor. Do popredia sa dostávajú potlačené pocity, istoty začnú pokrivkávať, môžete zrazu vidieť svoju minulosť inými očami a vidieť krištáľovo jasne, čo vo vašom živote – vrátane vás samotných – potrebuje zmeniť. Každý, kto nie je príliš zdieľaný o svojom vnútornom živote, by mohol hľadať rozhovory s priateľmi, rodičmi, súrodencami, svojim blízkym. Dobre tadiaľto! Rozhovory vám pomôžu pozrieť sa na svoje pocity, myslenie a vzorce správania objektívne, porozumieť im – a vo vašom záujme ich zmeniť.

Práce a financie
Pod Neptúnom môže byť v roku 2023 vedenie len zbožné prianie. Stručne povedané: vďaka Neptúnu máte väčšie sklony stať sa obeťou podvodu, najmä v peniazoch. O to starostlivejšie by ste si mali preverovať investície, pracovné ponuky a ďalšie ponuky, pokiaľ sa nechcete nechať obalamutiť sľuby, ktoré sú plané (av konečnom dôsledku pre vás drahé). Máte však dobrú ruku, pokiaľ ide o získavanie prostriedkov na charitatívne projekty. A ešte jedna dobrá správa: Od polovice októbra bude vaše profesionálne nasadenie prinášať ovocie!

Telo a duša
Citlivý Vodnár je rýchlo nestály, pokiaľ má viac ponúk zároveň. Možno vás tiež trápia poruchy spánku. Dobré pre vypnutie mysle je shiatsu (priaznivo pôsobí na vegetatívny nervový systém, na doma existujú špeciálne masážne podložky), autogénny tréning (podporuje hlbokú relaxáciu a pomáha pri zvládaní stresu), prestávky (jednoduché, ale účinné), beh naboso (vyčistí hlavu). A venujte pozornosť svojej spánkovej hygiene: pravidelné časy spánkov a vstávania, prepínajte zariadenie offline, stlmte zdroje svetla…

Vzorec šťastia
„Vesmír má pre mňa veľké úlohy, ktoré ma napĺňajú vďačnosťou. Som ochotný prevziať zodpovednosť za seba a celkový obraz, skutočne využiť svoj plný potenciál.“

Vaša mantra: Som svetlo a jasnosť, som zmena.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.