Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

V porne bežná prax, u vás doma výnimka. „To mi nepôjde, nemám výbavu a vôbec, môj partner sa bez toho určite zaobíde!“ Ale no tak, muži milujú, keď môžu svoje prirodzenie zasunúť do žliabku medzi prsiami a užívať si stimuly, ktoré cool prsný sex ponúka. Doprajte im ho!

Super predohra, ale tiež možnosť, ako si užiť fyzický kontakt aj bez priameho pohlavného styku (napríklad pri menštruácii). Po sexe prsiami (v angličtine titty fucking) muži šalejú, ale pre vás niečo také môže byť trochu nepohodlné. Ale nebojte sa, prídete tomu na chuť!

Sadnúť si, alebo stáť?
Sex prsiami sa obvykle kombinuje s orálnym milovaním, ale nie je to pravidlo. Čo sa týka ideálnej veľkosti pŕs, žiadna neexistuje. Pokiaľ dokážete stlačiť dva kúsky mäsa k sebe a vytvoríte štrbinu, nemáte žiadne obmedzenia.

Za jednu z najpoužívanejších a možno aj najpohodlnejších pozícií sa potom považuje tá, kedy partnera posadíte na okraj postele alebo gauča, prikľaknete k nemu a penis vsuniete medzi prsia tak, že jeden z vás ich tlačí k sebe. Vyskúšajte, či sa cítite pohodlne, poprípade si ľahnite na chrbát a požiadajte milenca, aby vám svoje prirodzenie požičal (na pokusy).

Dvojičky k sebe alebo „sendvičtunel“
Penis by potom mal vkĺznuť dovnútra ako „hotdog“ a začať sa pohybovať sem a tam. To zaistí lubrikant, ideálne na silikónovej báze, poprípade detský olej. Ak to umožňuje daná milostná poloha, dá sa navyše špička pánskeho prirodzenia cmúľať a stimulovať jazykom, na to žiadnu príručku nepotrebujete, koniec koncov, hlava penisu sa znova a znova približuje smerom k vašej tvári, takže sa to vyložene ponúka. Praktiky možno pochopiteľne aj kombinovať.

Môžete striedať zasúvanie do žliabku s priamymi bozkami po celom tele peje. Muža pochopiteľne vzrušuje aj to, keď si ich prirodzením prechádzate po stuhnutých bradavkách. Po celú dobu sa snažte udržiavať očný kontakt a sledujte, čo sa deje.

Na orgazmus nutne dôjsť nemusí
Vizuálna stimulácia je skvelá, pohľad na ženu, ktorá drží svoje vlastné prsia a ešte si to užíva, patrí k mužským nesmierne silným zážitkom. Nech už zvolíte akýkoľvek postup, myslite na to, že nie je potrebné vyvíjať tlak na výkon a robiť z titty fucking ohromujúci sexuálny akt. Často je to len novinka a spestrenie. Pokiaľ na prsiach pristane ejakulát, tak pristane. Veľa samcov považuje výstrek na hrudník (perlový náhrdelník) za neuveriteľne horúcu záležitosť. Ale aj opačná situácia je úplne v poriadku. Bavte sa, veď o nič iné ani nejde!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.