Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Máte pravidelný sex s kamarátom? Znie to celkom prakticky. Existujú však viac než dobré dôvody, prečo by ste s tým mali prestať – okamžite!

Poznáte sa, máte sa radi, máte sex. Prečo nie? Aby ste sa v posteli dobre bavili, nemusíte spolu nutne chodiť, alebo dokonca žiť. Nikto nemá výhradné právo na toho druhého, a pokiaľ máte niekedy radšej chuť na kino ako na sex, nie je to žiadny problém. Pokiaľ to obe strany cítia rovnako a ani jedna z nich nechce viac než niečo nezáväzné, musí to predsa perfektne fungovať (1). Nie tak celkom…

Prečo je to zlý nápad
Ľudia, ktorí nie sú v žiadnom vzťahu, sa vyhýbajú rozprávaniu o svojich prianiach a problémoch, pretože celá situácia a stretávanie by mala podľa nich byť čo najviac uvoľnená a nezáväzná. Hovoriť otvorene a podrobne o sebe? To je pre mnohých z nás veľmi komplikované a vôbec nie „v pohode“. Niektorí ľudia sa tiež obávajú zdieľať svoje potreby, pretože sa majú strach, aby ich druhí nepovažovali za žiarlivcov alebo emočné prísavky. Takže majú pocit, že je lepšie mlčať, čo ale skôr alebo neskôr vedie ku konfliktom (2).

Keď príde láska
A ortieľ skazy „priateľstvo s výhodami“ padne najneskôr vtedy, keď sa jeden zamiluje – ale druhý bohužiaľ nie. Potom sú na rade nielen časté konflikty, ale aj mnoho, mnoho sĺz. V takom prípade MUSÍTE hovoriť o svojich pocitoch av prípade potreby záležitosť ukončiť. Inak sa dostanete na dno, z ktorého nebudete vedieť sami vyplávať (2).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.