Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Majú silnejšie libido (aspoň väčšinou), pri pytačkách bývajú aktívnejšie a priebojnejšie a čo sa týka milovania, nepotrebujú toľko času na prípravu ako ženy. To však neznamená, že muži nemajú svojich kostlivcov v skrini, ba naopak. V niektorých veciach sú nesmierne krehkí!

Samci sa radi zaoberajú sexom a hovoria o ňom, keď na to príde, ale práve pohlavný styk im zároveň prirába vrásky. Dotýka sa totiž ich mužnosti ako takej. V skutočnosti existuje niekoľko vecí, o ktorých muži neustále premýšľajú a ktoré ich desí. A tieto štyri k nim jednoznačne patria.

Nespokojná a neuspokojená milenka
Jeden z najväčších strachov, ktorý prenasleduje väčšinu mužov, je ten, že nebudú schopní uspokojiť svoju ženu a dohnať ju až k euforickému orgazmu. Keď im milenka po sexe povie, že zážitok s nimi „nebol nič moc“, ich ego nesmierne trpí. Suma sumárum, keď necháte ženu nespokojnú (a neuspokojenú), pánske sebavedomie a sebaúcta klesá.

Predčasná ejakulácia
Za predčasnú ejakuláciu sa považuje stav, keď muž vyvrcholí oveľa skôr, než by sám chcel. V kontraste s pornofilmami, v ktorých herci podávajú skvelé výkony, je to trochu problém. Snímky pre dospelých sú skreslené a môžu v mužoch vyvolávať úzkosť. Keď sa potom v posteli reálne niečo nepodarí, cíti sa sklamane a potupne.

Bizár ako hrom: Najčastejšie zranenie v posteli

 

Fyzické vlastnosti
Nielen ženy majú obavy z toho, ako vyzerajú. Nadváha alebo príliš chudá postava, malý alebo zakrivený penis je bežnou príčinou sexuálneho strachu. Také nedokonalé telo môže jedinca prinútiť k domnienke, že nie je schopný podávať dostatočne dobrú posteľovú show. A tiež strach z odmietnutia partnerkou robí svoje!

Pocit abnormality
Mnoho mužov chce vedieť, či sa svojim sexuálnym správaním podobajú iným mužom a či čokoľvek, čo sexuálne robia, je „normálne“. Hranice pritom každý má niekde inde. Zatiaľ čo pre jedného je sexy análny sex, ten druhý o ňom nechce ani počuť. Vždy však záleží skôr na tom, či dané sexuálne správanie nikomu neubližuje. Pokiaľ si obaja partneri užívajú rovnako, je to správne, nie je potrebné sa v tom podrobnejšie pitvať. Sexualita nie je iba jedna, býva nesmierne variabilná, takže pokoj!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.