Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Kačička, Dášenka, Pepíček, Bertík, Míša a Matýsek. Detské mená, ktoré si každý okamžite spojí s filmom – S TEBOU MA BAVÍ SVET. Zaujímalo vás ale niekedy, ako vyzerajú postavy týchto legendárnych postáv dnes, po rokoch nakrúcania, a aký osud ich stretol?

Míša – Václav Korda
Dnes ako zamestnanec banky. Na základnej škole bolo jej snom stať sa rušňovodičom, ale nakoniec pracovala ako banková úradníčka. Príležitostne sa však vracia k herectvu ako bábkový herec. „Až do svojich pätnástich alebo šestnástich rokov som sa za bábkara veľmi hanbil. Posmievali sa mi hlavne kvôli scéne vo vani. Raz som prišiel do kancelárie a na dverách visela jeho veľká fotka. Len sa mi ho podarilo pred klientom napáliť,“ povedal českému portálu Aha!

Má najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

 

Pepino – Cyril Chrumkala

Jednou z najvýraznejších postáv filmu je drzý Pepíno, ktorého scéna, kedy mu otec Pepa utiera zadoček smrekovou vetvičkou, sa stala nezabudnuteľnou. Po štúdiu medzinárodného obchodu teraz pracuje ako manažér marketingovej komunikácie pre známu úverovú spoločnosť. Predtým sa krátko vrátil k natáčaniu, ale nie pred kamerou.

 

Bertík – Marek Dvořák
Bertík bol z celej skupiny filmových detí najstarší. Jeho predstaviteľ Marek Dvořák ako jediný túžil po kariére pri filme, a tak sa rozhodol skúsiť šťastie pri prijímacích skúškach na FAMU. Bohužiaľ neuspel a jeho cesta za slávou skončila. Teraz pracuje v oblasti telekomunikácií.

Matýsek – Lukáš Pelánek
Najmladší detský hrdina si so sebou po celý život nesie posolstvo „Matísek sa pos*al“. A to aj napriek tomu, že svoj vzťah k filmu Zahrávam sa s tebou svetu tajil až do strednej školy. K filmovej tvorbe sa už nevrátil, namiesto toho sa rozhodol pre kariéru poštára. V čase nakrúcania mu boli iba dva roky. Až v siedmich rokoch mu matka povedala, že hrá vo filme.

Prezidentské voľby 2024

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.