Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Slovenská polícia má nové autá: Pozrite, ako vyzerajú!

Už dávnejšie bolo avizované, že polícia Slovenskej republiky bude mať k dispozícii nový vozový park. Teraz sa do rúk mužov zákona dostalo prvých 37 vozidiel z novej várky.

Ešte na jeseň roka 2022 Ministerstvo vnútra SR zverejnilo, že vozový park polície omladne. A tiež, že bude doplnený o  autá značiek Toyota, BMW a Kia.

Dočasne poverený minister vnútra Roman Mikulec odovzdal vo štvrtok prvých 37 áut v novom dizajne. Väčšina z vozidiel pôjde Policajnému zboru, tie majú nový polep a žlto-modrý vizuál. Autá prerozdelia rámci Bratislavy, Nitry a Trnavy. Rezort nakúpil spolu 150 áut v celkovej sume vyše 3,4 milióna eur, ktoré bude postupne dodávať.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/634070451898054

 

Foto: Facebook/Polícia SR, MV SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.