Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Včera sa na internete objavili informácie o tom, že jediná dcéra Elvisa Presleyho, Lisa Marie Presley, utrpela zástavu srdca. Do jej domu v Calabasas boli privolaní záchranári. Nájsť ju mala v kúpeľni jej upratovačka. Zároveň v tom istom čase prišiel do domu jej bývalý manžel Danny Keough, ktorý ju do príjazdu záchranárov oživoval, uviedol zdroj pre portál tmz.com. Zdalo sa, že následky nebudú tragické, pretože ešte pred prevozom do nemocnice sa záchranárom podarilo ju oživiť.

O pár hodín neskôr však svet obletela smutná správa. Lisa Marie Presley zomrela v nemocnici v Los Angeles. Mala len 54 rokov. Jej smrť šokovala verejnosť najmä preto, že 11. januára 2023 zažiarila na odovzdávaní cien Zlatých glóbusov, kde bola po boku svojej mami Priscilly.

Okrem hudobnej kariéry bola známa aj pre svoje manželstvá. Jej prvým manželom bol spomínaný Danny, neskôr sa vydala za legendárneho Michaela Jacksona, s ktorým bola v manželstve dva roky. O šesť rokov po rozvode sa zosobášila s hercom Nicolasom Cageom a najdlhšie jej manželstvo trvalo s gitaristom Michaelom Lockwoodom.

Vzdať sa spodnej bielizne prinesie mnoho pozitív

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.