Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Včera sa na internete objavili informácie o tom, že jediná dcéra Elvisa Presleyho, Lisa Marie Presley, utrpela zástavu srdca. Do jej domu v Calabasas boli privolaní záchranári. Nájsť ju mala v kúpeľni jej upratovačka. Zároveň v tom istom čase prišiel do domu jej bývalý manžel Danny Keough, ktorý ju do príjazdu záchranárov oživoval, uviedol zdroj pre portál tmz.com. Zdalo sa, že následky nebudú tragické, pretože ešte pred prevozom do nemocnice sa záchranárom podarilo ju oživiť.

O pár hodín neskôr však svet obletela smutná správa. Lisa Marie Presley zomrela v nemocnici v Los Angeles. Mala len 54 rokov. Jej smrť šokovala verejnosť najmä preto, že 11. januára 2023 zažiarila na odovzdávaní cien Zlatých glóbusov, kde bola po boku svojej mami Priscilly.

Okrem hudobnej kariéry bola známa aj pre svoje manželstvá. Jej prvým manželom bol spomínaný Danny, neskôr sa vydala za legendárneho Michaela Jacksona, s ktorým bola v manželstve dva roky. O šesť rokov po rozvode sa zosobášila s hercom Nicolasom Cageom a najdlhšie jej manželstvo trvalo s gitaristom Michaelom Lockwoodom.

Vzdať sa spodnej bielizne prinesie mnoho pozitív

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.