Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

LUČENEC – Známeho zabávača Joža Pročka zastavili v sobotu v noci policajti v Lučenci opitého! Šoféroval Volkswagen, nemal pri sebe doklady a navyše sa agresívne vyrútil na policajtov. On však tvrdí, že to bol žart a hoci vypité mal, nešoféroval.

V noci zo soboty na nedeľu počas dopravno-bezpečnostnej akcie si policajti posvietili na okres Lučenec, ktorý je neslávne známy vysokým počtom dopravných nehôd pod vplyvom alkoholu. Okolo polnoci pri benzínovej pumpe smerom z Haliče zastavili aj Volkswagen s lučeneckým evidenčným číslom, ktorý šoféroval známy zabávač a nachytávač z televíznej relácie Nikdy nehovor nikdy Jožo Pročko. Nemal pri sebe žiadne doklady a ako nám opísal svedok, snažil sa s policajtmi vyjednávať, vraj len ide niekoho odviezť.

Smrť na nich bola krátka: Galéria ľudí, ktorí mali obrovské šťastie v nešťastí

 


  Policajti však začali preverovať jeho totožnosť a keď Pročko zistil, že mu to tak ľahko neprejde, stratil nervy. „Správal sa agresívne. Asi dvakrát niekomu nervózne telefonoval. Potom prišla na miesto ďalšia policajná hliadka,“ opísal svedok incident. Podľa našich informácií mal údajne policajtov obviniť, že si od neho žiadali úplatok a vykrikovať, že ho mlátili. Neskôr to však odvolal.
  Navyše, začal aj popierať, že on šoféroval, hoci z miesta vodiča vystúpil on a dobrovoľne sa podrobil dychovej skúške.

Vraj robil somariny

  Polícia odmietla bližšie komentovať okolnosti tohto incidentu, ale potvrdila, že dopravná hliadka Pročka zastavila. „Polícia túto osobu zastavila a dychová skúška bola pozitívna. Prípad je v štádiu preverovania,“ konštatovala včera krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Koľko mu namerali, neuviedla, no podľa našich informácií to bolo 1,4 promile alkoholu.
  Táto informácia Pročka schuti rozosmiala. „My sme sa tam bláznili a robili somarinky. Boli tam policajti, ja som im vyhuboval, lebo tam robili bordel. Bol to žart. Začali byť nepríjemní, tak som zavolal druhú hliadku. Mal som vypité, ale nešoféroval som. Robil som si z policajtov srandu a oni sa na to nasrali,“ reagoval včera Pročko.
  Po tom, ako jeho reláciu stiahli z obrazovky, presídlil na nejaký čas do rodnej obce Halič v Lučeneckom okrese, kde má svoju rodinu. Široko- ďaleko je známe jeho reštauračno- kultúrne zariadenie s pizzeriou Zbrojnica. Miestni si známeho zabávača pochvaľujú, no na jeho „opiášpárty“ majú svoj názor. Zdá sa, že zo zabávača bude skôr hotelier, keďže vraj skupuje nehnuteľnosti a prerába ich na penzióny.

zdroj:pluska2007

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.