Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Julia Robertsová (55) je herečka svetového formátu, ktorú pozná snáď každý. Jej meno patrí vedľa dlhých nôh a žiarivého úsmevu k jej obchodnej značke. Nie je preto divu, že je teraz zdesená, keď DNA test odhalil, že vlastne Robertsová nie je!

Správne by sa mala volať Mitchellová.

Za obrovský rodinný škandál môže sama Pretty Woman a jej zvedavosť. Túžila sa totiž dozvedieť viac o svojich predkoch. A tak nechala vykonať testy DNA, pričom sa sama podieľala na analýze a hľadaní rodinných koreňov s pomocou programu Ancestry na kanáli YouTube s doktorom Henrym Louisom Gatesom jr.

Šoféroval Pročko opitý,alebo jeho ďalšie MEME z minulosti

 

Lapala po dychu
Ukázalo sa, že jej skutočné meno nemá znieť Robertsová, ale Mitchellová. Keď sa to dozvedela, očividne šokovaná herečka sa chytila ​​za hlavu! Vyzeralo to, že chvíľami nevie, či má plakať, alebo sa smiať. „Takže ja nie som Robertsová? Tak my sme vlastne Mitchellovi? Som ohromená!“ lapala neveriacky po dychu. A očividne pobavený doktor jej odpovedal: „Áno, ste Julia Mitchellová.“

Bez zmeny…
Julia tak za svoj herecký talent vďačí úplne iným ľuďom, než predpokladala. Fanúšikov však vzápätí uistila, že si svoje slávne priezvisko rozhodne ponechá…

Za všetko môže sex so ženáčom
Vďaka analýze deoxyribonukleovej kyseliny, ktorá je nositeľkou genetickej informácie, a pátranie v archívoch v rodnom štáte Georgia sa zistilo, že praprababička herečky Rhoda Robertsová mala po smrti svojho manžela Willisa Robertsa v roku 1864 pomer so ženatým mužom. A desať rokov po manželovej smrti porodila syna Johna, o ktorom sa celý čas súdilo, že je pradedom Julie Robertsovej. Ďalšie pátranie doviedlo tím Dr. Gatesa až k menu Henry MacDonald Mitchell jr., ktorý je pravým pradedom herečky! Všetci ďalší v rodine tak mali niesť jeho a nie Robertsovo priezvisko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.