Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Najvyšší súd dnes potvrdil trest odňatia slobody vo výmere 25 rokov pre bývalého starostu obce Dolný Chotár Františka Doru a jeho syna Františka Doru mladšieho. Senát Najvyššieho súdu bývalého starostu odsúdil za zločin založenia a podporovania zločineckej skupiny, trestný čin vraždy účastníctvom, obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy účastníctvom a podvod spolupáchateľstvom. 

František Dora je spolu so svojím synom Dorom mladším, Ladislavom Alföldim a Rolandom Szamaranským odsúdený za viaceré vraždy, podvody, drogovú trestnú činnosť, ako aj z členstva v skupine sátorovcov. Špecializovaný trestný súd Doru v decembri minulého roka odsúdil na 25 rokov nepodmienečne, Najvyšší súd v pondelok rozsudok potvrdil.

zdroj:https://bratislava.zoznam.sk/definitivny-verdikt-pre-starostu-dolneho-chotara-za-vrazdy-spolu-so-synom-dostali-25-rokov-vazenia/

Aký typ dámskeho pozadia najviac priťahuje muža? A ako získať takýto tvar?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.