Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Hoci presnú odpoveď nikto nepozná, mnoho ľudí má na túto otázku inú odpoveď. Najmä prívrženci rôznych náboženstiev sa medzi sebou hádajú, čo sa s ľudskou dušou po smrti stane.

Na túto tému sa rozpísal dokonca aj uznávaný vedec a fyzik Stephen Hawking vo svojej práci, ktorá vyšla až po jeho smrti. Za svojho života sa zaoberal hlavne otázkami vesmíru. S tým je často spájaná aj existencia Boha, av súvislosti s tým aj posmrtný život. Tiež ste si niekedy pokladali otázku, čo sa s nami stane po smrti? Či tak alebo onak, Stephen už teraz vie, čo sa po smrti deje.

Kniha Stephana Hawkinga
Až teraz vyšla jeho kniha s názvom Krátke odpovede na veľké otázky, ktorú stihol napísať ešte pred smrťou. V knihe sa zaoberá práve aj otázkou posmrtného života. „Každý môžeme veriť slobodne tomu, čomu chceme. A podľa môjho názoru je najjednoduchším vysvetlením, že Boh neexistuje.

Nikto nestvoril vesmír a nikto neriadi náš osud. To ma vedie k presvedčeniu, že asi neexistuje ani posmrtný život. Myslím, že viera v posmrtný život je len planá nádej. Nemáme pre ňu žiadne platné dôkazy a odporuje to všetkému, čo vo vede chápeme. Myslím, že keď zomrieme, obrátime sa na prach…,“ napísal otvorene vo svojej knihe Hawking.

 

Žena (53) odhalila tajomstvo svojho vzhľadu. Vyzerá totiž na dvadsať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.