Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Slávny herec a herečka si svoj súkromný život strážia ako oko v hlave. Zatiaľ čo iné hollywoodske páry so svojimi fanúšikmi zdieľajú svoje radosti aj strasti, tento pár na sociálnych sieťach drží bobríka mlčania.

Dokonca sa im podarilo utajiť krásnu správu, že sú čerstvými rodičmi svojho prvého dieťaťa
Slávny pár Tom Hiddleston (41) a Zawe Ashton (38) si užívajú najkrajšie chvíle v súkromnom živote. Brunetka pred niekoľkými dňami porodila svoje dieťa a manželia sa tak stali hrdými rodičmi svojho prvého potomka.

Hovorí si potetovaná Barbie a svojím vzhľadom naháňa hrôzu: Neuveríte, kde všade má toto 19 ročné dievča implantáty!

Všetko prezradil zdroj z blízkeho okolia
Ako týždenníku USWeekly prezradil zdroj z ich blízkeho okolia, z krásnej správy sú doslova nadšení: „Samozrejme ako novopečení rodičia toho veľmi nenaspia, ale sú veľmi nadšení,“ dodal. Zdroj však neuviedol, či to je chlapec alebo dievča, a nie je známe, aké meno hrdí rodičia pre svoje dieťa vybrali.

Manželia svoje súkromie strážia

Na rozdiel od mnohých kolegov z brandže si manželia svoje súkromie strážia. Nezverejňujú fotografie zo svojho života na sociálnych sieťach ani na verejnosti. Tom je po svojom vzťahu so slávnou speváčkou Taylor Swift obzvlášť opatrný. Zasnúbenie bolo tiež tajné a tehotenstvo Zawe sa prevalilo až na premiére filmu Mr. Malcolm List, kde sa objavila s výrazným bruškom. Populárna seriálová herečka sa nedávno vydala, mesiac po tom, čo oznámila svoje zasnúbenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.