Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

22 rokov a obvod hrudníka 95 cm: Poľská kočka Aurelie Pietraszkiewicz vám zlepší deň!

Aurelie Pietraszkiewicz je poľská modelka, ktorá vyniká svojou krásnou osobnosťou… má ich dve a poriadne veľké.

Naša susedka je dôkazom, že nie len Slovenky vedia svojou krásou okúzliť. Aurelie sa rada prezentuje svojimi darmi na sociálnych sieťach, no toto dievča má za sebou aj niekoľko profesionálnych úspechov.

Dokázala si totiž vybojovať rovno dva tituly krásy, a to Miss Elite Poland 2021 a Miss Poland Europe Continental 2019.

Hrozné! Takto zachytila ​​fotografka detských otrokov v 21 storočí!

 

Táto kráska má len 22 rokov a obvod hrudníku 95 centimetrov. Ak sa vám zdá nejaká povedomá, Aurelie sa podľa jej slov objavila v niekoľkých hudobných videoklipoch a získala aj úlohu v jednom z poľských filmov. V akom, to sa nám už zistiť nepodarilo.

Aurelie Pietraszkiewicz so svojou kariérou začala pred 3 rokmi a takmer okamžite si ju zamilovala. Tvrdí, že si užíva každé jedno fotenie, ktoré za svoj život absolvovala a ďakuje aj za možnosť zahrať si v spomínanom filme, či videoklipoch. Okrem krásy a objemného hrudníku jej nechýba ani skromnosť.

Aurelie Pietraszkiewicz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.