Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

22 rokov a obvod hrudníka 95 cm: Poľská kočka Aurelie Pietraszkiewicz vám zlepší deň!

Aurelie Pietraszkiewicz je poľská modelka, ktorá vyniká svojou krásnou osobnosťou… má ich dve a poriadne veľké.

Naša susedka je dôkazom, že nie len Slovenky vedia svojou krásou okúzliť. Aurelie sa rada prezentuje svojimi darmi na sociálnych sieťach, no toto dievča má za sebou aj niekoľko profesionálnych úspechov.

Dokázala si totiž vybojovať rovno dva tituly krásy, a to Miss Elite Poland 2021 a Miss Poland Europe Continental 2019.

Hrozné! Takto zachytila ​​fotografka detských otrokov v 21 storočí!

 

Táto kráska má len 22 rokov a obvod hrudníku 95 centimetrov. Ak sa vám zdá nejaká povedomá, Aurelie sa podľa jej slov objavila v niekoľkých hudobných videoklipoch a získala aj úlohu v jednom z poľských filmov. V akom, to sa nám už zistiť nepodarilo.

Aurelie Pietraszkiewicz so svojou kariérou začala pred 3 rokmi a takmer okamžite si ju zamilovala. Tvrdí, že si užíva každé jedno fotenie, ktoré za svoj život absolvovala a ďakuje aj za možnosť zahrať si v spomínanom filme, či videoklipoch. Okrem krásy a objemného hrudníku jej nechýba ani skromnosť.

Aurelie Pietraszkiewicz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.