Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Toto chceli fanúšikovia ženského tenisu vždy vidieť av Tokiu to mali ako na dlani.

Talianska tenistka Camila Giorgi (30)
Na kurte sa preháňala v mini sukienke, pod ktorou mala len krátke šortky.

Vďaka podarenému predstaveniu v Japonsku, ktoré skončilo až porážkou v semifinále s domácou Naomi Osaka, sa Giorgi posunula v rebríčku WTA na 30. pozícii.

Tým vyrovnala svoje doterajšie maximum z roku 2015, a pokiaľ jej vydrží forma, môže rozhodne pomýšľať ešte vyššie.

Tenisové umenie napriek tomu nebolo tým, čo pohľadnú Talianku v Tokiu preslávilo.

Gynekológ “liečil” pacientky sexom: Prichytili ho pomocou kamery!

 

Zapôsobila a ohromila predovšetkým tým, ako sa na posledný mač obliekla
Ružový dres so sukňou síce nebol ničím výnimočným, ale to, čo skrývala pod ním, vzbudilo zaujímavé ohlasy. Ono sa nie je čomu diviť, pretože Camila vyzerala, ako by mala nahý zadok!

Pri podaní a agresívnych úderoch odhalila zarezané ružové kraťasky, ktorým chýbali nohavičky. Pôsobilo to potom veľmi príťažlivo, čo mnoho divákov a fanúšikov ocenilo.

„Konečne tenis, ako má vyzerať“

Zhodovali sa na sociálnych sieťach s tým, že majú novú obľúbenenkyňu. Holt, keď niekto vie, ako zapôsobiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.