Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Agáta Hanychová (37) nebude mať na koniec roku 2022 rozhodne dobré spomienky. Strata milovanej babičky Olgy (†98) ju zasiahla a jej manžel Jaromír Soukup (53) videl ako dobré riešenie vziať ju aj s deťmi do Álp.

Agáta mu za to bola vďačná a všetko sa zdalo byť v poriadku, kým neochorela
Agáta už z Álp podala správu o nešťastnom Silvestri, keď ležala chorá na pohovke a musel ju ošetrovať jej priateľ. Jej stav sa však po návrate domov nezlepšil av Instastory priznala, že má zápal pľúc. „Netuším, kde som to chytila, ale prvýkrát som schopná si urobiť maximálne čaj, inak ležím,“ napísala a znepokojila svojich priaznivcov. Rozhodne to nie je len tehotenstvo, nieto horúčka, a Agáta sa priznala, že mala horúčky cez 39 stupňov.

Prokurátor zastavil stíhanie primátora Malaciek Juraja Říhu

 

Našli sa tiež niektorí priaznivci populárnej influencerky, ktorí jej vmietli do tváre, že si za šantenie v snehu môže sama. Agáta však správne namietla, že z dvoch jázd na snowboarde zápal pľúc nedostanete, že to muselo mať iné príčiny. Povedzme, že sa z toho dostane a jej tehotenstvo to neovplyvní.

Agata už na Instagrame prezradila dátum pôrodu
Predpokladaný pôrod bol mal byť v deň jej narodenín, 28. apríla. „Keď sa narodí, to už bude mať 38 rokov, a to je, myslím si, pravá chvíľa na tretie dieťa,“ povedala nedávno Žilková v rozhovore pre ŽivotvČesku.cz. Dúfam, že ako každú matku tretie dieťa upokojí, tak aj Agátu a bude už pokojná matka, ktorá si užíva bábätko a rodičovstvo. Dve predtým mala skoro, teraz je to ideálny vek,“ dodala nadšená babička troch detí.

Agata zverejnila na Instagrame dátum pôrodu, ktorý sa zhoduje s dátumom jej narodenia:

 

Vzdať sa spodnej bielizne prinesie mnoho pozitív

Agáte je opäť oporou jej zrelý manžel

Súkup sa o ňu stará, keď je chorá, ale tiež sa ju snaží viesť. Jaromír zrejme ovplyvnil aj jej rozhodnutie prestať pokúšať osud na snowboarde po dvoch alpských závodoch. Radšej sa venuje svojej dcére, ktorá sa učí lyžovať v detskej lyžiarskej škole. V myšlienkach je však stále u svojej zosnulej babičky a nedokáže zadržať slzy. „Je to veľmi vzácna chvíľa, deti sa hrajú a ja som ani minútu neplakala, snáď to bude budúci rok rovnaké,“ priznala smutne roztraseným hlasom na videu z Álp. Dúfajme, že sa čoskoro zotaví a opäť sa objaví pred kamerou, čo mu pravdepodobne zoberie väčšinu pozornosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.