Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Škandál

Komunikácie z Kočnerovej Threemy boli zverejnené pri čítaní počas procesu kauzy zmenky. Po ich zverejnení sa aj Monika Jankovská ocitla vo víre škandálov. No jedno z jej vyjadrení, z ktorým sa zverila práve Kočner pobúrilo celé Slovensko. Na Slovensku je mnoho ľudí, ktorí žijú od výplaty k výplate a na krku majú kvôli tomu nejeden úver.

2500€ je málo
Sama Jankovská sa počiatku svojej kariéry bola za ochranu chudobných ľudí a ľudí v nepriaznivých situáciách a tiež za ochranu týraných žien. No kvôli slovám, ktoré napísala Kočner Slovákom vrie krv v žilách. ” Z platu 2 500 € nemožno vyžiť s dvoma dospelými deťmi, ” zverila sa Kočnerovi.

Význam vašich erotických fantázií

Kritika

Reakcie nenechali na seba dlho čakať a napríklad taká Iveta odkázala Jankovská toto: ” Bože, to je nenormálne, s 2.500 eurami nemôže vyžiť, nech jej dajú 400-500 eur a potom uvidia a malé deti k tomu. „Pridala sa k nej aj Anna s komentárom:“ A čo má povedať človek čo, má príjem do 400 €? Treba jej dať minimálnu mzdu. „Lucia kritizovala aj to, že Jankovská stále dostáva mzdu aj po zbavení funkcie:“ Ja sa čudujem, že ju úplne nezbavili funkcie. Ona ešte berie plat od 600 do 900 € za ničnerobenie, to čo už je !!! ”

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.