Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Zaujímavé objavy o ženskom sebavedomí pri se*u publikovali vedci z Belgicka.

Zistili, že na sebavedomie ženy v posteli nemá vplyv ani taká postava ako skôr tvár
Hoci obezita sebavedomia znižuje, viac ako štíhla postava ho môže zvýšiť pocit, že má žena krásne oči, pery a uši. Sebadôveru ale výrazne posilňuje aj fakt, že žena často masturbuje.

Ženy sú so sebou sexuálne najspokojnejšie, pokiaľ sa im samotným páčia ich oči, pery a uši. Keď sa im zdajú sa*y, vnímajú sa ako atraktívne a majú dobré sebavedomie pri sexe s partnerom. Tieto vlastnosti sú pritom dôležitejšie ako typ postavy, teda či je žena štíhla, plnoštíhla alebo veľmi kyprých tvarov.

Tak to má byť !?Obvod hrudníka 95 cm

 

Čisté, hebké a výrazné
Celkovo medzi hodnotou BMI a sexuálnym sebavedomím ženy existuje slabší vzťah, ale platí, že čím vyššia hodnota BMI, sebavedomie je o to nižšie. Nezáleží tak na výške postavy, ale najsebavedomejšie boli v posteli tie ženy, ktoré svoje telo hodnotili slovami “čisté, hebké a výrazné”. Svoje vlastné telo tiež lepšie vnímali aj ženy, ktoré často a pravidelne masturbovali.

A na záver treba iba dodať, že sebavedomá žena, ktorá vie potešenie prijímať, ale aj dávať, a vie, čo chce a potrebuje, je snom väčšiny mužov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.