Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Predstavte si, že potkáte očarujúceho človeka. Je dušou spoločnosti, spozná tisíce príbehov. Má iskrivý zmysel pre humor, optimizmus… Závidíte mu, ako ľahko sa dokáže pozerať na mnohé veci. Ale dnešná ľahkosť sa zmení na zajtrajšiu ľahkomyseľnosť, pokiaľ ide o vážne veci a optimizmus striedajú bezstarostnosť.

Ktoré znamenia zverokruhu najlepšie zodpovedajú tomuto popisu? Inými slovami, sú to úžasní spoločníci, ale veľmi nesspoľahliví?!
Blíženci:
Neustále hľadajú vo svojom živote zmenu a snažia sa urobiť čo najviac v krátkom čase. Všetky tieto plusy sa na prvý pohľad môžu neskôr ľahko zmeniť na mínusy. Toto znamenie by malo byť tým posledným, komu môžete zveriť svoje tajomstvá.

Prezradia vás nie zo zlej vôle, ale preto, že zabudli, že ste mu prízvukovali, aby si to nechali iba pre seba. To, čo bolo sľúbené, odniesol vítor nejasného smeru. To, čo vám sľúbili, väčšinou nesplnia, no je ťažké sa na nich zlovať, pretože všetko myslí dobre a ľahko to dokážem aj obhájiť a „vykecať“ sa z toho.

Prokurátor zastavil stíhanie primátora Malaciek Juraja Říhu

Strelec:

Strelec sa môže javiť ako mimoriadne neopatrný a márnotratný človek. Títo ľudia sú ľudia dvoch tvárí, sami nemajú radi pretvárku a lož, ale žiaľ iba u tých ostatných, ak ide o nich, neplatí to. Na splnenie svojich sľubov príliš nemyslia a niekedy dokonca radšej zaklamú. Žijú vo vlastnom svete a podľa toho si tiež upravujú  svoju realitu.

Nebudeme však klamať, strelci sú veľmi očarujúce znamenia, sú zábavní, optimistickí a rovnako ako u blížencov sa je na nich ťažké hnevať, keď niečo nesplnia, či nedodržia… Rovnako ako Blíženci, aj tomuto ohnivému znameniu by ste sotva mali zdôverovať najtajnejšie myšlienky.

Ryby

Bez zasnených rýb sa nezaobídeme. Je však pravdou, že ich povaha je zvláštna. Možno by chceli byť tak disciplinovaní a cieľavedomí ako niektoré znamenia zverokruhu . No tu sa mieša bazén ilúzií a nastáva ústup z reality do ich vnútorného hlbokého sveta.

Oproti predošlým dvom znameniam sa však snažia dodržiavať sľuby, a to aj tým, ktorí ich niekedy v minulosti zradili.

Zvyčajne sa však snažia správať tak, že na svoj sľub zabudli a zahmlievajú. Ryby bývajú dosť často sklamané z toho, že druhí ľudia majú iný názor než oni, takže sa snažia byť radšej neutrálni a so sľubmi zaobchádzať striedmo.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Smrť na nich bola krátka: Galéria ľudí, ktorí mali obrovské šťastie v nešťastí

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.