Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Železničná spoločnosť Slovensko pridáva od pondelka 9. 1. v Bratislavskom kraji osem vlakov. Potreba ich pridania vyplynula z komunikácie so samosprávami a z vyhodnotenia reálnej prevádzky nového grafikonu.

Štát nedávno menil cestovné poriadky a vaše ohlasy boli často negatívne, pretože sa zrušilo viacero využívaných spojov. Potrebu ďalších spojov sme preto komunikovali Ministerstvu dopravy SR a teraz máme dobrú správu, ministerstvo schválilo zavedenie nových vlakov na celom Slovensku. V Bratislavskom kraji pribudne 8 spojov medzi Sencom a stanicou Bratislava-Nové Mesto.

Ďalšia vražda! Pri Dunajskej Strede našli mŕtveho muža (†43)

 

 

zdroj:bakraj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.