Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Železničná spoločnosť Slovensko pridáva od pondelka 9. 1. v Bratislavskom kraji osem vlakov. Potreba ich pridania vyplynula z komunikácie so samosprávami a z vyhodnotenia reálnej prevádzky nového grafikonu.

Štát nedávno menil cestovné poriadky a vaše ohlasy boli často negatívne, pretože sa zrušilo viacero využívaných spojov. Potrebu ďalších spojov sme preto komunikovali Ministerstvu dopravy SR a teraz máme dobrú správu, ministerstvo schválilo zavedenie nových vlakov na celom Slovensku. V Bratislavskom kraji pribudne 8 spojov medzi Sencom a stanicou Bratislava-Nové Mesto.

Ďalšia vražda! Pri Dunajskej Strede našli mŕtveho muža (†43)

 

 

zdroj:bakraj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.