Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Hafthor Bjornsson hral jednu z vedľajších, ale nezabudnuteľných rolí. Vďaka svojmu vysokému rastu (2 metre 6 centimetrov) a obrovskej hmotnosti sa ľahko vošiel do formátu seriálu a role, ktorá mu bola určená. Na premiére ôsmej sezóny „Game of Thrones“ sa muž objavil so svojou ženou – fitness inštruktorkou Kelsey Hanson.

Výškový rozdiel takmer pol metra a váhový 100kg
Výškový rozdiel nie je prekážkou Kelseyina výška je iba 158 centimetrov, takže okolie žaslo, ako krehko a nadrobno dievča po boku svojho milého vyzerá.

Je taká malá, že Haftorovi siaha sotva po ramená. Ľudia na internete, ktorí fotografiu videli, boli tiež ohromení rozdielom. Sám herec však uistil, že s ich vzťahom je všetko v poriadku. Je mu trápne, že si ľudia občas pletú jeho ženu s dcérou.

Ženy predstierajúce orgazmus častejšie podvádzajú svojich partnerov

 

Kelsey je naštvaná kvôli jedinému faktu
Kvôli obrovským nákupom potravín. Koniec koncov Haftor musí kvôli svojej váhe jesť takmer neustále a veľa cvičiť. Herec má denný kalorický príjem 10 000 kalórií. Normálny človek má v priemere 2500!

Na udržanie svojej váhy a súčasnej fyzickej kondície potrebuje veľa zdravej stravy. Kvôli tomu musí do obchodov jazdiť s obrovským vozíkom a nakupovať mnohonásobne väčšie množstvo, než priemerný človek

Pár, ktorý vedľa seba vyzerá neobvykle, sa zoznámil v reštaurácii

Kelsey si prišla pre autogram a medzi mužom a ženou preskočila iskra. Napriek svojej váhe a ďalším nepríjemnostiam sa čoskoro vzali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.