Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Hafthor Bjornsson hral jednu z vedľajších, ale nezabudnuteľných rolí. Vďaka svojmu vysokému rastu (2 metre 6 centimetrov) a obrovskej hmotnosti sa ľahko vošiel do formátu seriálu a role, ktorá mu bola určená. Na premiére ôsmej sezóny “Game of Thrones” sa muž objavil so svojou ženou – fitness inštruktorkou Kelsey Hanson.

Výškový rozdiel takmer pol metra a váhový 100kg
Výškový rozdiel nie je prekážkou Kelseyina výška je iba 158 centimetrov, takže okolie žaslo, ako krehko a nadrobno dievča po boku svojho milého vyzerá.

Je taká malá, že Haftorovi siaha sotva po ramená. Ľudia na internete, ktorí fotografiu videli, boli tiež ohromení rozdielom. Sám herec však uistil, že s ich vzťahom je všetko v poriadku. Je mu trápne, že si ľudia občas pletú jeho ženu s dcérou.

Ženy predstierajúce orgazmus častejšie podvádzajú svojich partnerov

 

Kelsey je naštvaná kvôli jedinému faktu
Kvôli obrovským nákupom potravín. Koniec koncov Haftor musí kvôli svojej váhe jesť takmer neustále a veľa cvičiť. Herec má denný kalorický príjem 10 000 kalórií. Normálny človek má v priemere 2500!

Na udržanie svojej váhy a súčasnej fyzickej kondície potrebuje veľa zdravej stravy. Kvôli tomu musí do obchodov jazdiť s obrovským vozíkom a nakupovať mnohonásobne väčšie množstvo, než priemerný človek

Pár, ktorý vedľa seba vyzerá neobvykle, sa zoznámil v reštaurácii

Kelsey si prišla pre autogram a medzi mužom a ženou preskočila iskra. Napriek svojej váhe a ďalším nepríjemnostiam sa čoskoro vzali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.