Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

O slávnych Nostradamových predpovediach počul takmer každý. A teraz, s blížiacim sa koncom roka, sa už začína hovoriť o Nostradamových predpovediach na rok 2023.

Bol jedným z najslávnejších prorokov na svete a jeho predpovede sa často vyplnili. Niektoré z nich boli nedávno vedci rozlúštené a sú veľmi znepokojujúce.

Prezradili, čo nás čaká v roku 2023
To, čo prichádza, je drsné! O slávnych Nostradamových predpovediach počul takmer každý. A teraz, s blížiacim sa koncom roka, sa už začína hovoriť o Nostradamových predpovediach na rok 2023. Rozlúštili, čo predpovedajú na budúci rok, a bude to divoký rok! Budúci rok prinesie veci, ktoré budú skúškou pre jednotlivcov i národy.

V roku 2022 sa stal rad vecí, ktoré Nostradamus predpovedal
Začalo sa odohrávať niekoľko globálnych kataklyzmat a nad Zemou sa sťahujú búrkové mračná. Veľká búrka, napätie kataklyzmy, sa však očakáva až v roku 2023. Ak máte pravdu, dôjde k ďalším významným udalostiam, ktoré zmenia životy obyvateľov planéty na celom svete. Veľmi ťažké obdobie vojen a veľkých katastrof.

Čech si v metre vytipoval svoju ďalšiu obeť: Pozrite sa, čo žene zachránilo život!

 

Podľa Nostradama bude v roku 2023 mŕtvy vzkriesený

Mnoho ľudí sa domnieva, že to bude brané doslova a že existuje obava z blížiacej sa zombie apokalypsy alebo nejaké epidémie besnoty. Iní sa naopak snažia vykladať slová veľkého proroka obrazne. V tomto prípade by to mohlo znamenať aj úspech niektorých pokusov o vzkriesenie lekárskej vedy, ktoré by mali v roku 2023 znamenať zásadný prielom. V živote národov dôjde k obrovským zmenám a k posunu v rovnováhe politickej a inej moci na celom svete. Okrem toho budú jednotlivé kontinenty zasiahnuté obrovskými izolovanými katastrofami.

Príznaky toho sa už začínajú objavovať
Nostradamove predpovede tiež ukazujú, že vo Francúzsku začína nezastaviteľná kataklyzma, ktorá bude mať vplyv na celú Európu. Mnohí sa domnievajú, že pôjde o terorizmus ako taký alebo o situáciu občianskej vojny, keď občania použijú všetky dostupné prostriedky, aby uspokojili hrôzovládu moslimov a zmiatli imigrantov. Vezuv tiež naznačuje ďalšiu mohutnú erupciu, rovnako ako gigantickú sériu zemetrasení, ktorá zasiahne Ameriku, prípadne erupciu Yellowstonského supervulkánu.

Očakáva sa však, že veľká búrka, naplnenie kataklyzmy, prebehne až v roku 2023
Pokiaľ má pravdu, dôjde k ďalším významným udalostiam, ktoré zmenia život obyvateľov planéty na celý zvyšok sveta. Začne obávaná svetová vojna tento rok alebo budúci rok? Rôzne procesy sa vyvíjajú tak, že na túto otázku budeme musieť nakoniec odpovedať kladne. Nostradamove jasné predpovede sa vždy zvrtli a zdá sa, že svet speje ku katastrofe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.