Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou
Župa stojí pri ďalšej významnej investícii. Spoločnosť Volvo odštartovala výstavbu svojej fabriky neďaleko Košíc pri obci Valaliky.
Pre kraj to znamená nielen 3300 nových pracovných miest, ale aj ďalšie pozície, ktoré budú potrebovať obsadiť subdodávatelia.
Zvýšenú životnú úroveň pocíti celý východ. Nevyhnutnosťou sú nové cesty, linky verejnej dopravy, cyklotrasy, rozvoj študijných odborov pre investora, rezidenčná výstavba bytov a zázemie pre výskum a vývoj.
Prvé autá by mohli z továrne v Košickom kraji vyraziť v roku 2027

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.