Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.
Kim Macgregor má tri dospelé deti, ale svojím vzhľadom by strčila do vrecka kadejakú dvadsiatku. Jej sociálne siete sa neustále plnia otázky, ako si udržať tak mladistvý vzhľad. Žena prezradila, čo presne jej k tomu pomohlo.

Američanka Kim Macgregor šokuje na sociálnych sieťach, väčšina sledujúcich totiž žene neháda viac ako 25 rokov, Kim je ale takmer o 30 rokov starší. Na svoj profil na sociálnej sieti sa neboja pridávať ani snímky, na ktorých pózuje v plavkách, podarilo sa jej totiž udržať si mladistvý vzhľad, ako aj dokonalú postavu.

V momente, keď fanúšikom prezradila svoj vek, sa stala hitom. Niektorí ľudia jej dokonca ani neverili. Priestor pre komentáre pod príspevkami sa ale onedlho začal zapĺňať otázky, ako to dokázala. Jej fanúšičky sa začali doprošovať návodu, ako nestarnúť.

 

Kim prezradila, že na to, aby si udržali dokonalú postavu čo najdlhšie, nie je nutné tráviť v posilňovni hodiny, ale hlavne do nej dochádzať pravidelne.

Samotná Kim dochádza do posilňovne 3 až 5-krát za týždeň. Zdôraznila tiež, že nie je ideálne zameriavať sa len na kardio, podľa nej by každá žena mala cvičiť aj cviky so závažím. Nemusí ísť o desiatky kíl, dokonca aj jednokilové závažia alebo činky vám pomôžu nabrať oveľa väčšie množstvo svalov, než ak by ste cvičili bez nich.

Smutná sprava! Zomrel legendárny hudobník

 

Influencerka sa tiež snaží o to, aby bol jej jedálniček vyvážený a plný doma pripravených pokrmov. Na zdravé trávenie sa tiež zameriava pomocou doplnkov stravy. Prezradila tiež, ako sa stará o svoju pleť a vlasy.

„Pijem rozpustný kolagén, aby som si udržala pevnú pleť a na vlasy používam len produkty s označením vegan,“ uviedla.

Niektorí sledujúci ju osočili z toho, že tak dobre vyzerá len vďaka genetike. To si ale Kim páčiť nenechala a uviedla na pravú mieru, že pokiaľ si niekto chce udržať mladistvý vzhľad, tak genetika rozhodne nestačí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.