Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Už od seriálu kravaťáci, v ktorom hrala Meghan Markleová (38), je Xochytl Greerová (37) jej veľkou fanynkou. Nakoniec sa rozhodla podstúpiť niekoľko plastických operácií, vrátane operácie nosa, aby sa vzhľadom priblížila svojmu idolu.

Teraz sa vraj sama cíti ako princezná!
Trojnásobná mamička z Houstonu Xochytl Greerová za operácie minula 19-tisíc libier, dostala ale zľavu od plastického chirurga, pretože sa rozhodla svoju premenu zdokumentovať pre americkú televíznu stanicu ABC. Inak by za operácie minula o 11 tisíc libier viac! S výsledkom je úplne spokojná a jej vlastná dcéra si ju vraj s vojvodkyňou na obrázkoch pletie.

Sexuálne tajomstvo doslova neprístupné partnerovi

 

Xochytl prekonala operáciu skôr zlomeného nosa, nechala si vyplniť pery a podstúpila liposukciu brucha a stehien.

Nakoniec sa nechala prehovoriť aj na spevnenie pozadia, výplň pod očami, výplň čeľuste a botox.

Z výsledku je absolútne nadšená

Premena trvala dlho

So zmenou začala približne pred dvoma rokmi, potom čo sa jej narodila dcéra Isla.

Nemala žiadne sebavedomie a cítila sa, že aj napriek akémukoľvek množstvu make-upu a pekných šiat nikdy nebude vyzerať “prezentovateľne”.

V tom čase sa rozhodla, že sa svojím vzhľadom pokúsi čo najviac priblížiť vojvodkyňu zo Sussexu.

„Vždy sa mi Meghan páčila. Príde mi ako veľmi elegantný človek, dá sa s ňou dobre stotožniť a ku všetkému je nádherná,“ vysvetľuje dôvod, prečo sa rozhodla práve pre Meghan.

Teraz sa niekoľko týždňov po poslednej operácii zverila, že keď jej dcéra Isla niekde vidí obrázok manželky princa Harryho (34), kričí, mamička, mamička.

Ako žena vyzerá

Premyslené maskovanie nevery

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.