Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Už od seriálu kravaťáci, v ktorom hrala Meghan Markleová (38), je Xochytl Greerová (37) jej veľkou fanynkou. Nakoniec sa rozhodla podstúpiť niekoľko plastických operácií, vrátane operácie nosa, aby sa vzhľadom priblížila svojmu idolu.

Teraz sa vraj sama cíti ako princezná!
Trojnásobná mamička z Houstonu Xochytl Greerová za operácie minula 19-tisíc libier, dostala ale zľavu od plastického chirurga, pretože sa rozhodla svoju premenu zdokumentovať pre americkú televíznu stanicu ABC. Inak by za operácie minula o 11 tisíc libier viac! S výsledkom je úplne spokojná a jej vlastná dcéra si ju vraj s vojvodkyňou na obrázkoch pletie.

Sexuálne tajomstvo doslova neprístupné partnerovi

 

Xochytl prekonala operáciu skôr zlomeného nosa, nechala si vyplniť pery a podstúpila liposukciu brucha a stehien.

Nakoniec sa nechala prehovoriť aj na spevnenie pozadia, výplň pod očami, výplň čeľuste a botox.

Z výsledku je absolútne nadšená

Premena trvala dlho

So zmenou začala približne pred dvoma rokmi, potom čo sa jej narodila dcéra Isla.

Nemala žiadne sebavedomie a cítila sa, že aj napriek akémukoľvek množstvu make-upu a pekných šiat nikdy nebude vyzerať “prezentovateľne”.

V tom čase sa rozhodla, že sa svojím vzhľadom pokúsi čo najviac priblížiť vojvodkyňu zo Sussexu.

„Vždy sa mi Meghan páčila. Príde mi ako veľmi elegantný človek, dá sa s ňou dobre stotožniť a ku všetkému je nádherná,“ vysvetľuje dôvod, prečo sa rozhodla práve pre Meghan.

Teraz sa niekoľko týždňov po poslednej operácii zverila, že keď jej dcéra Isla niekde vidí obrázok manželky princa Harryho (34), kričí, mamička, mamička.

Ako žena vyzerá

Premyslené maskovanie nevery

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.