Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

S poctivosťou najďalej dôjdeš? Hovorí sa to, ale v spálni to asi tak celkom neplatí. Zvlášť potom pre ženy, ktoré predstierajú orgazmus. Tie, ktorým taká lož nie je cudzia, sa vraj častejšie dopúšťajú nevery!

Intenzívna fyzická rozkoš často sprevádzaná opakovanými svalovými sťahmi, zvukovými prejavmi, zrýchleným dýchaním, hormonálnou búrkou i silnejším prietokom krvi v genitáliách. To presne je orgazmus, ktorý má mnoho priaznivých účinkov. Preukázateľne zlepšuje náladu, skvalitňuje spánok, tlmí bolesti a povzbudzuje imunitný systém. Ďalej napomáha rastu zdravých tkanív, pozitívne ovplyvňuje pamäť a podporuje aj chudnutie . Že tento stav úplnej blaženosti nemožno predstierať? Ale to viete, že áno. A ženy sú v tom úplnej preborníčky.

Bežná kamufláž
Prečo také posteľové herecké výkony? Podľa niektorých hypotéz evolučnej psychológie je predstieranie orgazmu typickou dámskou stratégiou, ktorej cieľom je udržať si partnera aj jeho záujem. Mužské ego plesá blahom nad tým, že je žena stopercentne uspokojená, preto sa dotyčný cíti ako ten najschopnejší a najvýkonnejší samec pod slnkom. A všetko je v harmónii! Ide teda o snahu zachovania vzťahu a minimalizáciu rizika rozchodu? Vyzerá to tak, ale má to háčik. Na jednu stranu ženy simuláciou vyvrcholenia o svoju drahou polovičkou nechcú prísť, na tú druhú vzťahové šťastie rovnako bojkotujú. Toto je nejaký podivný stret záujmov…

Má najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

 

Keď vernosť tak trochu škrípe
Poznatky nedávnej štúdie zverejnenej v magazíne The Archives of Sexual Behaviour naznačujú, že dámy predstierajúce orgazmus sa častejšie dopúšťajú nevery. Teda aspoň v porovnaní s tými, ktoré tak nerobia. Táto nepekná skutočnosť vyšla najavo na základe osobných rozhovorov so 160 zúčastnenými respondentmi, ktorí autorom štúdie popisovali svoje bohaté milostné aj vzťahové skúsenosti. Tí potom došli k jasnému názoru, že čím častejšie a viac nežné pohlavie takto eroticky kamufluje, tým väčšia aj pravdepodobnosť, že poruší nepísaný sľub vernosti a svojmu partnerovi „zahne“.

Neuveriteľné! Povedala som NIE a aj napriek tomu so mnou mal partner sex

 

Zdroje: (1) www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5052677/, (2) www.link.springer.com/article/10.1007/s10508-013-0152-7, pubmed.ncbi.nlm .nih.gov/23857519/, (3)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.