Nové

Smutný príbeh: Krásna a nádejná herečka je teraz bezdomovec. O koho sa jedná? Akrobat, ktorý porušuje zákony fyziky! To ste ešte nevideli! Newstalgia ako nový trend interiérov Stephan Hawking (†76) prezradil, čo sa s človekom deje po smrti. Mrazivé slová slávneho vedca 7-ročný chlapček sa hanbil za svoj vzhľad, potom dostal ako darček výnimočného kocúra Rýchly test vašej inteligencie: V ktorom pohári je najviac vody? Muži by mali ženám ďakovať za všetko čo pre nich robia a nebrať to ako samozrejmosť! Dcéra Karla Gotta oznámila, že bude tretíkrát mamou: Otecko by mal zo mňa radosť, povedala.

Populárna britská veštkyňa predpovedala rok 2023. Pomocou špargle veštkyne úspešne predpovedala niekoľko politických a športových udalostí, a dokonca aj narodenie detí v kráľovskej rodine…

Predpoveď zo špargle
Rok 2023 bude plný politických a športových škandálov a výkyvov počasia. Jemima už roky predpovedá zo špargle.

Najprv vyhodí niekoľko stebiel do vzduchu a podľa toho, ako jednotlivé kúsky dopadnú na zem, majú poznať, čo im prinesie budúcnosť.

V minulosti tak predpovedal brexit, úspech Anglicka v krikete, návrat reality šou Big Brother alebo oscarový americký film Zrodila sa hviezda.

Mamou sa stala vo svojich 13 rokoch!!! Ako dnes vyzerá mladá mamička s dcérou?

 

Ako to robí?
Úspešne predpovedal aj tehotenstvo v kráľovskej rodine a krach britských spoločností Thomas Cook a Mothercare.

Svoj talent vraj zdedil po svojej tete, ktorá pomocou čajových lístkov predpovedala osud.

„Akonáhle špargľa dopadne na zem, vytvorí rôzne tvary. Môžete z nich vyčítať, čo z nich vychádza,“ hovorí Brit, ktorého predpovede sú presné na 75-90 percent. Samozrejme ich treba brať s rezervou. Z čoho teda obvinil špargľu v roku 2023?

Desivé metódy ako boli ženy zbavované panenstva v rôznych krajinách!

8 predpovedí pre nasledujúci rok

1. Mnoho krajín konečne podniká kroky na minimalizáciu ohrozenia planéty.

2. Globálne otepľovanie zvýši výskyt búrok, tajfúnov, hurikánov a povodní, ktoré sa zvýšia desaťnásobne.

3. Škandály sa dotknú niekoľkých športovcov a športových funkcionárov, vrátane niektorých významných a veľmi dôležitých mien.

4. Británia bude šokovaná niektorými odhaleniami.

5. Budúci herecký talent je poznačený veľmi mladou osobou, ktorá bude najmladšou osobou v histórii udeľovania cien, ktorá získa Oscara.

6. V kráľovskej rodine pretrvávajú zmätky, niektorí členovia sú zbavení kráľovských povinností a výsad, ale suverénny panovník ich prekonáva.

7. Známa osobnosť šoubiznisu oznámi odchod do dôchodku a prekvapivo sa stiahne z verejného života. Za svoje úspechy budú ocenení.

8. Špargľa z údolia Evesham v strednom Anglicku je vyhlásená za najvzácnejšiu zeleninu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.