Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Uplynulo takmer 13 mesiacov od osudného dňa, keď herec Alec Baldwin smrteľne postrelil hlavnú kameramanku filmu zhodou zrejme viac chýb.

Prípad však stále nie je uzavretý
Ukrajinská rodáčka Halyna Hutchinsová zomrela na následky zranení vo veku 42 rokov. Rodina zosnulej z tragédie najviac vinila Baldwina, ktorý bol dokonca hnaný pred súd. Nakoniec bolo ešte pred súdom dosiahnuté finančné vyrovnanie a Halynin manžel sa stal výkonným producentom filmu a bude sa podieľať na zisku. „Nemám záujem zapájať sa do obviňovania alebo pripisovania viny producentom alebo pánovi Baldwinovi. Všetci veríme, že Halynina smrť bola strašná nehoda,“ povedal Matthew Hutchins krátko po dohode s Alecom.

Teraz sa podľa PageSix rozhodol očistiť svoje meno alebo preniesť vinu na iné
Baldwin zažaloval mladú zbrojárku a viac členov štábu filmu Rust za nedbalosť po tom, čo na pľaci dostal do ruky ostrú strelnú zbraň, ktorá zabila kameramanku filmu Halyna Hutchinsa. Žaloba konkrétne obviňuje štyroch členov štábu – Hannah Gutierrez-Reedovú, Davea Halsa, Sarah Zachryovú a Setha Kenneyho – z toho, že nezaistili bezpečnosť na pľaci.

V chladnom počasí sa zahrejte sexom

 

Napriek tomu, že sa hovorilo o ukončení kariéry, Alec nakoniec v točení pokračoval.

„K tejto tragédii došlo, pretože na natáčaní boli dodané ostré náboje a boli nabité do zbrane,“ napísal podľa niekoľkých médií Baldwinov právnik Luke Nikas v protinávrhu. ”Gutierrez-Reedová dôkladne neskontrolovala náboje ani zbraň, Halls dôkladne neskontrolovala zbraň a napriek tomu vyhlásila, že zbraň je bezpečná , skôr ako ju odovzdala Baldwinovi, a Zachry neoznámila, že Gutierrez-Reedová sa mimo nahrávania správala bezohľadne a .

K incidentu došlo, keď herec nominovaný na Oscara skúšal scénu vo westerne
Dodal, že Baldwin „sa snaží očistiť svoje meno a obžalovaných pohnať na zodpovednosť za ich nesprávne konanie“. Podľa New York Times Baldwinova žaloba obviňuje Kenneyho, ktorý dodal všetky zbrane pre film, z „chaotického“ skladovania všetkej munície. Citovala tiež správu FBI, podľa ktorej Zachry a Gutierrez-Reed, rekvizitár a strelec, nemali prehľad o všetkých ostrých nábojoch na pľaci. K incidentu došlo, keď herec nominovaný na Oscara skúšal scénu vo westerne. Zbraň, o ktorej si myslel, že je „studená“, vystrelila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.