Nové

Vety, ktoré by ženy chceli povedať mužom, ale nikdy to neurobia! Ako sa vedie mladej speváčke, dcére slávneho Karla Gotta: Nedávno oslávila svoje narodeniny Je možné utratiť len tak agresívneho psa? Do Prahy prišla dvojnica Whitney Houston: Belinda Davids je od legendárnej speváčky takmer na nerozoznanie Si starý, šoférovať nebudeš Je sebecké chcieť potomkov len preto, aby sa o nás niekto staral v starobe, hovorí psychologička Do práce len v nohavičkách? Nenositeľný trend ovládol prehliadkové móla, v uliciach budí rozpaky Na Zelený štvrtok zelený šatník: Móda v odtieni inšpirovanom veľkonočnými obyčajmi ale nie je jednodňovou záležitosťou

Od Silvestra neprešli ani tri dni a správ o vyšších poplatkoch neustále pribúda. Okrem vyššieho registračného poplatku za vozidlo tu pre vás máme ďalšiu „chuťovku,“ ktorá z vašich peňaženiek vytiahne nemalé finančné prostriedky. Vyzerá to, bohužiaľ, tak, že presne toto bude trend tohto roka.

Ak už vlastníte elektromobil, alebo o jeho zakúpení rozmýšľali, mali by ste spozornieť. Mnohé spoločnosti prevádzkujúce veľké siete nabíjačiek totiž výrazným spôsobom upravujú svoje cenníky. Pekným príkladom bola napríklad GreenWay, ktorá na sklonku uplynulého roka zdražela sadzbu pre nabíjanie elektromobilov bez mesačného paušálu. Tí si za 1 kilowatthodinu zaplatia 42, resp. 46 eurocentov.

Pri „plnej“ 100 kWh nádrži to tak vychádza na 42 €, resp. 46 €, čo v závislosti na dojazde konkrétneho elektromobilu kľudne môže znamenať drahšie cestovanie, než pri autách so spaľovacími, resp. zážihovými motormi

Svadobnú noc mi zmenila život na nočnú moru, zverila sa Nicol (32). Dodnes nechápe, čo sa z jej manžela stalo

1 kWh drahšia o 0,20 €

Druhou veľkou spoločnosťou, ktorá má nabíjačky pre elektromobily vo všetkých veľkých mestách na Slovensku, ZSE Drive, pristúpila k podobnému kroku, píše server Autogratis.

Tá svoj cenník upravila na nepoznanie. Ceny nezvýšila len pre neregistrovaných, registrovaných, ale aj pre všetkých ostatných zákazníkov.

Ak patríte medzi neregistrovaných zákazníkov, za 1 kWh zaplatíte 49 eurocentov. Ak ste registrovaní, no nemáte predplatené kWh, zaplatíte 39 eurocentov. Ide tak o 20-centový nárast ceny, ktorý do platnosti vstúpil hneď 1. januára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.